Yalova Immergas Kombi Yetkili Servisi

Immergas Kombi Yetkili Servisi

İmmergas Firması son 18 yılın İtalyada Pazar lideri olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.2006 yılından beri yetkili servis olarak hizmet verdiğimiz immergas kombi sektörünün öncüleri arasındadır. Yetkili ve deneyimli personele önem veren immergas satış sonrası hizmetler konusunda çok titiz davranıp gerekli önemi vermektedir. Öyleki zaman zaman düzenlediği gezilerle yetkili servis ve satıcılarını italyadaki kombi fabrikalarını tanıtmaktadırlar. Bir hizmetin en doğru şekilde verilebilmesi doğru teknik ekipman ve doğru teknik kadroyla mümkündür.Buda doğru hizmeti almış deneyimli kişilerle yapılabilir .Yetkili servislerin sorumlulukları bu aşamada devreye girmektedir.

Immergas kombi cihazınızın İmmergas onaylı yetkili servisi teyidini almak için https://immergas.com.tr/servislerimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cihazlarınıza doğru müdahale doğru bakım ve doğru ücret hizmeti almak istiyorsanız Yetkili Servis Harici kimselere müdahale ettirmeyiniz.

Efor Teknik Servis Yalova ili ve Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçeleri Immergas kombi yetkili teknik servisliği görevini 2005 yılından itibaren başarılı ve özverili bir şekilde yürütmektedir.

0226 811 49 08 nolu telefonumuzu arayıp servis talep edebilir veya websitemiz üzerinden servis talep formu oluşturup teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...

Bir cevap yazın

Benzer Konular

Viessmann Kombi Yalova Yetkili Servisi

Viessmann Kombi Yetkili Servisi

2005 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Viessmann Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...
Ariston Kombi Yalova Yetkili Servisi

Ariston Kombi Yetkili Servisi

2005 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Ariston Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...