Ariston Kombi Yalova Yetkili Servisi

Ariston Kombi Yetkili Servisi

2005 Yılından beri Yetkili Servislik hizmeti verdiğimiz doğalgaz sektöründe 2008 Yılında Ariston Yetkili servisliğinide alarak tecrübelerimizi Ariston firması ilede paylaşmaya başladık.Bütün eğitimlere katılım sağlayarak teknik anlamda deneyimlerimize yenilerini ekledik.Ariston kombi İtalya üretimi olup İtalyanın köklü firmaları arasında yer almaktadır.Yetkili servis olmanın sorumluluğu içerisinde hizmet konusunda gerekli hassasiyet ve titizliğimiz hat safhadadır.Kombi kullanıcısı arıza veya bakım konusunda yetkili servis tarafından hizmet istediğinde verilen hizmet karşısında tüketicinin memnun kalmadığı bir durum olursa bunu bildirebileceği bir üst merci olarak yetkili ana firmalar devreye girmektedir.Piyasada kombi tamircisi olarak nitelendirilen yetkisiz kişiler tarafından yapılan müdahalelerde yaşanan olumsuzluklarda muhatap bulunamamakta ve müşteriler mağdur olmaktadırlar.Yetkili servisin önemi burada bir kez daha karşımıza çıkmaktadır.

Ariston kombi cihazınızın Ariston onaylı yetkili servisi teyidini almak için https://www.ariston.com/tr/servisler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cihazlarınıza doğru müdahale doğru bakım ve doğru ücret hizmeti almak istiyorsanız Yetkili Servis Harici kimselere müdahale ettirmeyiniz.

Efor Teknik Servis Yalova ili ve Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçeleri Ariston kombi yetkili teknik servisliği görevini 2005 yılından itibaren başarılı ve özverili bir şekilde yürütmektedir.

0226 811 49 08 nolu telefonumuzu arayıp servis talep edebilir veya websitemiz üzerinden servis talep formu oluşturup teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...

Bir cevap yazın

Benzer Konular

Viessmann Kombi Yalova Yetkili Servisi

Viessmann Kombi Yetkili Servisi

2005 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Viessmann Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...
Yalova Immergas Kombi Yetkili Servisi

Immergas Kombi Yetkili Servisi

2006 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Immergas Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...