Viessmann Kombi Yalova Yetkili Servisi

Viessmann Kombi Yetkili Servisi

Yalova ili ve bazı ilçeleri doğalgaza 2005 Kasım ayında kavuştu.Biz Efor Teknik Viessmann yetkili servisi olarak teknik ve uygulamalı eğitimlere 2005 ovak ayında başladık.Yaklaşık olarak 14 yıldır yürüttüğümüz Viessmann Yetkili servisliğin her aşamasında müşterilerimize daha iyi himet verebilmek için yoğun çaba sarfettik. Bütün eğitimlerimizi zamanında ve başarılı bir şekilde tamamladık.Bütün bu gayretin tek amacı vardı iyi hizmet doğru teşhis yerinde müdahale yani müşteri memnuniyeti. Peki müşteri memnuniyeti nasıl olur, müşteri nasıl memnun edilir. Öncelikle bilinçli müşteri şikayetinin en çabuk ve profesyonel biçimde çözülmesini ister bu yüzden tecrübeli teknik insanlarla çalışmak ister bu doğru bir yöntemdir. Doğru olmayan yöntem ise işim hemen ve en ucuz şekilde hallolsun nasıl olursa olsun.O zaman da devreye yetkisiz ve tecrübesiz kişiler giriyor yanlış tespitler yanlış müdahalelerle sorun dahada büyüyerek ucuz olması planlanan arıza astonomik oranlara çıkıyor.Bu durumda yine kaybeden müşteri oluyor .Yetkili servisin önemi burada bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Viessmann kombi cihazınızın viessmann onaylı yetkili servisi teyidini almak için https://yetkili-servis.viessmann.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cihazlarınıza doğru müdahale doğru bakım ve doğru ücret hizmeti almak istiyorsanız Yetkili Servis Harici kimselere müdahale ettirmeyiniz.

Efor Teknik Servis Yalova ili ve Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçeleri Viessmann kombi yetkili teknik servisliği görevini 2005 yılından itibaren başarılı ve özverili bir şekilde yürütmektedir.

0226 811 49 08 nolu telefonumuzu arayıp servis talep edebilir veya websitemiz üzerinden servis talep formu oluşturup teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...

Bir cevap yazın

Benzer Konular

Ariston Kombi Yalova Yetkili Servisi

Ariston Kombi Yetkili Servisi

2005 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Ariston Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...
Yalova Immergas Kombi Yetkili Servisi

Immergas Kombi Yetkili Servisi

2006 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Immergas Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...