Fondital Kombi Yalova Yetkili Servisi

Fondital Kombi Yetkili Servisi

Fondital Markası Türkiye Pazarına 2014 yılında girmiş olup kısa sürede ciddi işler başararak kalitesini ispat etmiştir.Yaklaşık 15 yıldır içinde olduğumuz kombi sektöründe fondital servisliği yaparak ne kadar doğru kararlar verdiğimizin farkındayız.Fondital bir İtalyan markası olup İtalyanların kombi konusunda ne kadar tecrübeli olduklarının bir kanıtıdır. Kombi servisliği konusunda yetklili firmalarla çalışmak hem sorunun kısa sürede çözümlenmesi hemde doğru yerinde tespit konusunda çok önemlidir.Maalesef ülkemizde yerleşen pahalı yetkili servis anlayışı gerçeği yansıtmamakta tam aksine yetkisiz kişilerin yaptığı yanlış tespitlerle müşteriye daha çok zarar vermektedir.

Fondital kombi cihazınızın Fondital onaylı yetkili servisi teyidini almak için https://www.fondital.com.tr/yetkili-servisler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cihazlarınıza doğru müdahale doğru bakım ve doğru ücret hizmeti almak istiyorsanız Yetkili Servis Harici kimselere müdahale ettirmeyiniz.

Efor Teknik Servis Yalova ili ve Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçeleri Fondital kombi yetkili teknik servisliği görevini 2005 yılından itibaren başarılı ve özverili bir şekilde yürütmektedir.

0226 811 49 08 nolu telefonumuzu arayıp servis talep edebilir veya websitemiz üzerinden servis talep formu oluşturup teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...

Bir cevap yazın

Benzer Konular

Viessmann Kombi Yalova Yetkili Servisi

Viessmann Kombi Yetkili Servisi

2005 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Viessmann Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...
Ariston Kombi Yalova Yetkili Servisi

Ariston Kombi Yetkili Servisi

2005 yılından itibaren Yalova’da vermiş olduğumuz Ariston Kombi Yetkili Servis hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için konunun devamını okuyunuz…

PAYLAŞMAK GÜZEL ŞEYDİR...